Tulokset

Taso 1 voittaja oli FC PinUppi! Onneksi olkoon. Toiseksi selviytyi Valtti Läri maalieron perusteella ja kolmanneksi Senio-Riitat!

 

Taso 2 voittajaksi selviytyi FC POHU! Onneksi olkoon. Toisena oli NuPS Pinkit Stringit ja sijat 3-4 jakoi FC Waka Waka ja FC Kontu Idän Helmet.

B-finaalin voittaja oli Valtti Venus.

 

 

Taso 1 joukkkueet

OVTHTMPMP
1. FC PinUppi53207211
2. Valtti Läri53205211
3. Senio-Riitat5212567
4. MPS/Pulmuset5122885
5. FF4B5113364
6. FC Käpylä5023152
        
        
Taso 2 joukkueet       
A LOHKOOVTHTMPMP
Kontu JPH3210507
GAB Handbags 3210417
Valtti/Venus 3012131
HJK Soccer Moms3012061
        
B LOHKOOVTHTMPMP
TerhAkat3300809
TuPS/Ladies3201426
HPS/Queens3102253
PPJ/Mutsit3003070
        
C LOHKOOVTHTMPMP
NuPS/Pinkit Stringit3300819
FC POHU/SiMa32011336
FC Viikingit/Helgat3102383
HIFK/Stadin Mimmit Blue30030120
        
D LOHKOOVTHTMPMP
FC Kontu/Idän Helmet3210617
FC Waka Waka3120315
FC Oiva3021042
KopsAKATemia3012031

 

 

 

KLOKenttä 1 Tulos
    
9-9.30FF4BValtti Läri0 – 1
9.30-10HJK Soccer MomsGAB Handbags0 – 2
10-10.30FF4BMPS Pulmuset3 – 2
10.30-11NuPS Pinkit StringitFC POHU Sima3 – 1
11-11.30FC Kontu Idän HelmetKopsAKATemia1 – 0
11.30-12MPS PulmusetFC PinUppi1 – 1
12-12.30HPS QueensPPJ Mutsit1 – 0
12.30-13FC PinUppiFF4B2 – 0
13-13.30FC OivaKopsAKATemia0 – 0
13.30-14PPJ MutsitTerhAkat0 – 4
14-14.30FF4BFC Käpylä0 – 0
14.30-15FC POHU SimaFC Viikingit Helgat4 – 0
15-15.30FF4BSenio-Riitat0 – 1
    
    
KLOKenttä 2 Tulos
    
9-9.30MPS PulmusetFC Käpylä1 – 1
9.30-10FC Kontu JPHValtti Venus 1 – 0
10-10.30Valtti LäriFC Käpylä1 – 0
10.30-11FC Viikingit HelgatHIFK Stadin Mimmit 3 – 0
11-11.30HJK Soccer MomsFC Kontu JPH0 – 4
11.30-12FC KäpyläSenio-Riitat0 – 1
12-12.30NuPS Pinkit StringitFC Viikingit Helgat4 – 0
12.30-13Senio-RiitatValtti Läri1 – 1
13-13.30Valtti Venus HJK Soccer Moms0 – 0
13.30-14HPS QueensTuPS Ladies1 – 2
14-14.30Valtti LäriFC PinUppi0 – 0
14.30-15KopsAKATemiaFC Waka Waka0 – 2
15-15.30Valtti LäriMPS Pulmuset2 – 1
    
    
KLOKenttä 3 Tulos
    
9-9.30FC PinuppiSenio-Riitat2 – 1
9.30-10TerhAkatHPS Queens3 – 0
10-10.30TuPS LadiesPPJ Mutsit2 – 0
10.30-11FC Waka WakaFC Oiva0 – 0
11-11.30GAB HandbagsValtti Venus 2 – 1
11.30-12TerhAkatTuPS Ladies1 – 0
12-12.30FC POHU SimaHIFK Stadin Mimmit8 – 0
12.30-13FC Waka WakaFC Kontu Idän Helmet1 – 1
13-13.30GAB HandbagsFC Kontu JPH0 – 0
13.30-14HIFK Stadin MimmitNuPS Pinkit Stringit0 – 1
14-14.30MPS PulmusetSenio-Riitat3 – 1
14.30-15FC OivaFC Kontu Idän Helmet0 – 4
15-15.30FC KäpyläFC PinUppi0 – 2
    
SIJOITUSOTTELUT   
    
 Kenttä 1 Tulos
    
15.30-16 (1)FC Kontu JPHFC POHU Sima1 – 2
16-16.30 (4)FC Kontu Idän HelmetTuPS Ladies0 – 0 (rp. 3-2)
16.30-17 (7)FC Viikingit HelgatHJK Soccer Moms0 – 1
    
17-17.30 (12)HJK Soccer MomsPPJ Mutsit2 – 0
17.30-18 (14)Valtti Venus HJK Soccer Moms1 – 1 (rp. 2-1)
    
 Kenttä 2  
    
15.30-16 (2)TerhAkatFC Waka Waka0 – 2
16-16.30 (5)Valtti Venus HIFK Stadin Mimmit0 – 0 (rp. 3-1)
16.30-17 (8)FC OivaPPJ Mutsit0 – 0 (rp. 0-2)
    
17-17.30 (10)NuPS Pinkit StringitFC Kontu Idän Helmet1 – 0
17.30-18 (13)FC POHU SimaNuPS Pinkit Stringit1 – 1 (rp.3-1)
    
 Kenttä 3  
    
15.30-16 (3)NuPS Pinkit StringitGAB Handbags1 – 0
16-16.30 (6)HPS QueensKopsAKATemia0 – 0 (rp. 1-2)
16.30-17 (9)FC POHU SimaFC Waka Waka3 – 0
    
17-17.30 (11)Valtti Venus KopsAKATemia0 – 0 (rp. 2-0)
       

 

 

Lopulliset sijoitukset (taso 2)

 

1. FC POHU/SiMa

2. NuPS/Pinkit Stringit

3. FC Kontu/Idän Helmet

4. FC Waka Waka

5. TerhAkat

6. FC Kontu JPH

7. GAB Handbags

8. TuPS/Ladies

9. Valtti/Venus

10. HJK/Soccer Moms

11. KopsAKATemia

12. PPJ/Mutsit

13. HPS/Queens

14. FC Viikingit/Helgat

15. FC Oiva

16. HIFK/Stadin Mimmit Blue