Helsinki Cup 2015

Valtti P03 alkulohkojen pelit Helsinki Cupissa
Pvm Kenttä Klo LOHKO VALTTI VASTUS TULOS
5.7 18B Tali N 9:45 Ce FC VJS 0-2
5.7 22A Pirkkola TN 11:15 G AZ PuiU 1-2
5.7 6B Töölö TN 13:30 S AC PPJ/United 2-1
5.7 22A Pirkkola TN 15:45 I FB NJS/sin 0-3
             
6.7 42A Kallio TN  10:30 Ce FC FC Legirus inter 1-0
6.7 42A Kallio TN 13:30 Ce FC FC Espoo/YJP03 0-2
6.7 18B Tali N 13:30 G AZ KäPa/03AC 5-0
6.7 18B Tali N 15:45 S AC SV 1-0
6.7 18A Tali N 16:30 G AZ HooGee/EsPa YJ1 2-5
6.7 22A Pirkkola TN  17:15 I FB PPV 2-1
6.7 22A Pirkkola TN 18:45 I FB JäPS sin 0-3
6.7 18A Tali N 19:30 S AC KoiPS sin 6-0
             
     

 

     
7.7 22B Pirkkola TN 9:45 Ce FC KyIF 4-0
7.7 6A Töölö TN 9:45 I FB Kasiysi / valk. 10-0
7.7 22A Pirkkola TN 11:15 G AZ TiPS/Vintiöt 6-1
7.7 22A Pirkkola TN 12:00 Ce FC PK-35 2-3
7.7 6B Töölö TN 14:15 I FB Honka/Vihreä 03 5-1
7.7 40B Vuosaari TN 16:45 S AC EPS/Valk.2 2-0
7.7 40B Vuosaari TN 19:00 S AC HJK/City Raita 6-0
             

 

Jatkopelit
PVM PAIKKA AIKA SARJA VALTTI VASTUS TULOS
8.7 Pirkkola TN 22A10:30 JB FB HPS valk. 1-2
8.7 Pirkkola TN 22A 15:00 JB AZ GrIFK ice 5-0
8.7 Pirkkola TN 22A 15:45 JB FC FC Wild YJ 7-1
8.7 6B Töölö TN 9.45 JA AC PK-K-U 1-2
8.7 Pirkkola TN 22B 17:15 JB AZ KoiPS sinvalk 1-4
8.7 Pirkkola TN 22A 17:15 JB FC EBK Spiders 10-0
9.7 Käpylä N 12A 13:30 JB FC Honka haaste 3-0
             
             
9.7 Käpylä N   JB FC KP-75/TuPS YJ 2-0
9.7 Käpylä N   B Finaali FC HPS musta 5-0
             
             
             

 

Joukkuejaot (maalit)
FC AC AZ FB
1 Lalli Niklas  
2 Heinonen Joel  
3 Kammonen Niklas 2
5 Elias Vikström 3
9 Emil Vikström 2
10 Lassoued Mohamed 9
13 Terho Casper 1
18 Ahmed Anas 2
28 Ruusunen Rasmus 5
32 Hedberg Frank 4
35 Korpiniemi Patrik 2
45 Räsänen Rony  
52 Olson Elmer  
77 George Daniel 1

 

1 Lind Paavo  
4 Lintula Otto  
8 Lind Onni 2
18 Leppävuori Leevi  
20 Kanninen Joel 3
22 Heikkilä Rasmus 5
26 Harinen Miska 1
31 Nieminen Sampo 2
41 Hakkarainen Tomi  
42 Salonen Jussi 2
43 Makengo Shadrak 3
44 Granqvist Rickard  
92 Tarvainen Topi
1 Pursiainen Simeon  
6 Klemettilä Sakari 4
7 Hippeläinen Reko 3
14 Jalkanen August 1
15 Papadopoulos Lukas  
16 Musse Nureddin  
17 Aho Akseli 3
19 Pesola Attu  
21 Lahti Roni 3
23 Viitanen Eelis 1
27 Löfgren Benjamin 4
70 Hänninen Konsta  
74 Tuisku Tom 2
87 Kosamo Niko

 

 

11 Autero Oliver  
12 Kainulainen Oskar 1
29 Kainulainen Eemeli 2
30 Sorsa Juho 1
33 Carlsson Max  
36 Lempiäinen Anton 1
39 Abujarad Mohammed 1
51 Engström Oskar 1
58 Yliaho Oskar 2
71 Ahonen Valtteri 2
72 Rantonen Matias 4
88 Oksman Otto  
91 Qvisén Joonatan  
98 Yanar Toivo 3
99 Päiväniemi Ville