OTTELUOHJELMA

A (enemmän pelanneet)CD

LOHKOT

A (enemmän pelanneet)SIJOITUS (pisteet)
(A1) ValttiFC3/3/0/0 sija 3
(A2) Viikingit Valkoinen0/0/0/0 sija 5
(A3) TuNL Kupittaa Valkoinen3/3/3/3 sija 1
(A4) Sibbo Vargarna0/3/1/3 sija 2
(A5) Viikingit punainen0/3/1/0 sija 4

*ei jatko-ottelua

------------------------------------------------------------------------------------

CPTS
(C1) Valtti vihreä3/3/0
(C2) Viikingit keltainen0/0/0
(C3) Valtti keltainen3/0/3
(C4) Sibbo Vargarna oranssi0/3/3
 
LOHKON SIJOITUKSET:
(JC1) Sibbo oranssi
(JC2) Valtti kelt.
(JC3) Valtti vihr.
(JC4) Viikingit kelt.

*kaikilla joukkueilla 1 jatko-ottelu

-------------------------------------------------------------------------------

DPTS
(D1) TuNL kupittaa vihreä0/0/0
(D2) Valtti raita3/1/0
(D3) Viikingit sininen0/3/3
(D4) Valtti musta3/1/3
 
LOHKON SIJOITUKSET
(JD1) Valtti musta
(JD2) Viikingit sininen
(JD3) Valtti raita
(JD4) TuNL kupittaa vihreä

*kaikilla joukkueilla 1 jatko-ottelu

-----------------------------------------------------------------------------------

 

(A1) ValttiFC(C1) Valtti vihreä(D1) TuNL kupittaa vihreä
(A2) Viikingit Valkoinen(C2) Viikingit keltainen(D2) Valtti raita
(A3) TuNL Kupittaa Valkoinen(C3) Valtti keltainen(D3) Viikingit sininen
(A4) Sibbo Vargarna(C4) Sibbo Vargarna oranssi(D4) Valtti musta
(A5) Viikingit punainen  

 

KLOKENTTÄ 1TULOSKENTTÄ 2TULOSKENTTÄ 3TULOS

OTTELUOHJELMA

SUNNUNTAI 9.4

11:00ValttiFC-Viikingit Valk11-1TuNL valk-Sibbo5-0Viikingit sin-Valtti musta1-3
11:30Valtti vihreä-Viikingit kelt6-1TuNL vihr-Valtti raita0-4Valtti kelt-Sibbo oranssi4-3
12:00ValttiFC-Viikingit pun10-4Viikingit Valk-TuNL valk0-11  
12:30Valtti vihreä-Valtti kelt4-3Valtti raita-Valtti musta1-.1TuNL vihr-Viikingit sin4-7
13:00Viikingit Valk-Viikingit pun5-7ValttiFC-Sibbo3-5Viikingit kelt-Sibbo oranssi0-12
13:30TuNL vihr-Valtti musta3-5Valtti raita-Viikingit sin2-4  
14:00Valtti vihreä-Sibbo oranssi0-9Valtti kelt-Viikingit kelt9-0  
14:30ValttiFC-TuNL valk0-6Sibbo-Viikingit pun4-4  
15:00Valtti kelt. JC2-JD2 Viikingit sin2-4Viikingit kelt.JC4-JD4 TuNL vihr0-7Valtti vihr. JC3-JD3 Valtti raita 
15:30Sibbo oranssi JC1-JD1 Valtti musta3-4-TuNL valk-Viikingit pun5-1Viikingit Valk-Sibbo1-9
15:30      
 TURNAUSPÄIVÄ LOPPUU 

 

KUVIA TURNAUKSESTA > KLIKKAA INSTAGRAM LINKKIÄ!

Instagram

TURNAUKSEN LIVESEURANTA TWITTERISSÄ!